Mağaza Kuralları

Kıbrıssepetim.com kuralları tüm müşterilerimizin güvenli ve eğlenceli bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için vardır. Bir tedarikçi firma olarak Kullanıcı Sözleşmesini inceleyip tüm kuralları bilmeniz ve işlemlerinizi bu kurallara uygun şekilde gerçekleştirmeniz gerekir.Bilmeniz ve dikkat edilmesi gereken bazı hususlar;
•    Tedarikçi firma Kullanıcı sözleşmesinde belirtildiği üzere, listeledikleri ürünlerin niteliğinden sorumludurlar.
•    Tedarikçi firma, belirlediği satış süresi boyunca herhangi bir nedenle satıştan kaçınmayacağını veya sitede listeledikleri ürünleri almak isteyen alıcılar ile iletişim kurarak veya anlaşarak alıcılara site dışında satış yapmamayı kabul etmiş sayılırlar.
•    Tedarikçi firma, ödemesi yapılmış bir ürünü  en kısa sürede tedariğini sağlayıp satmakla yükümlüdür.
•    Tedarikçi firma, ürün listelerken kıbrıssepetim.com’un Listeleme Kuralları’na uyacaklarını önceden kabul etmiş sayılırlar.
•    Tedarikçi firma, alıcıların memnuniyetini sağlamakla yükümlüdür. Ürünleri sürekli iade edilen ve ürünleri hakkında şikayet gelen bir tedarikçi firmanın üyeliği yapılan değerlendirmeler sonucunda iptal edilebilir veya kısıtlamaya gidilebilir.
•    Tedarikçi firma, kıbrıssepetim.com’un belirlediği Yasaklı Ürünler bölümü kapsamına giren ürün veya ürünleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri satışa çıkarmamalıdır.Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya birkaç maddenin gerçekleşmemesi sonucunda kıbrıssepetim.com ürün veya ürünlerin satışını durdurabilir ve/veya tedarikçi firmanın üyeliğini tek taraflı olarak sonlandırabilir.
kıbrıssepetim.com, kural ihlali yapmış tedarikçilere bilgilendirme e-postası gönderir. Bir ürünü satışa sunmadan önce kıbrıssepetim kural ve prosedürlerini öğrenmeniz, farkında olmadan kural ihlali yapmanızı önleyecektir.

Kıbrıssepetim kuralları, siz değerli kullanıcılarımızın karşılaşabilecekleri sorunları en aza indirmek, fırsat eşitliğini sağlamak ve üyelerimizin alışverişlerini eğlenceli kılmak için vardır. Bu kuralların ihlali satış hakkınızın kısıtlanmasına veya üyeliğinizin askıya alınmasına neden olabilir.kıbrıssepetim’de ürünlerinizi satışa çıkarmadan önce ürün sayfasında uyulması gereken kuralları, yasaklı ürünleri ve yükümlülüklerinizi dikkatlice okumalısınız.
•    Listeleme Kuralları – kıbrıssepetim.com’un güvenli ve keyifli alışveriş yapılan bir platform olarak kalabilmesi için uyulması gereken kurallardır.
•    Yasaklı Ürünler – kıbrıssepetim.com’a ürün eklemeden önce satışın yasak olup olmadığını mutlaka kontrol edin.