Hakkımızda


Biz Kimiz?

2007’de Kıbrıs İnternet Teknolojileri olarak kurulduk ve 2014’ten buyana Troya Trading Ltd olarak devam ediyoruz. Kuzey Kıbrıs’ta ilkleri başarmak hedefi ile yola çıktık, otomobil sitesi KKTCARABAM.COM ve ilan sitesi KIBRISTAILAN.COM ile sektörümüzde birinci sıralarda yer aldık.Yine Kıbrıs’ta bir ilke imza atmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Kıbrıs’ta sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede toplama hedefindeyiz. Sitemizde mağazalarla aynı zamanda binlerce seçkin markaların ürünlerini sunmayı, özel indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam, anne bebek ürünleriz kısacası a dan z ye tüm ihtiyaç ürünlerini kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize KIBRISSEPETIM.COM güvencesiyle hizmet veriyoruz güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
KIBRISSEPETIM.COM, başka hiçbir yerde bulamayacağınız markalara, istediğiniz her zaman ulaşmanızı sağlayan Kıbrıs'ın Alışveriş Sitesidir.
 
Zamanında teslim
Ürünlerimizi çok kısa bir sürede müşterilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz.
  
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için kıbrıssepetim.com, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. kıbrıssepetim.com SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standartlarına sahiptir ve kredi kartı ile bu sistem dahilinde alışveriş yapılır. Ayrıca ürünler kolaylıkla ve ücretsiz olarak iade edilebilmektedir.

Vizyonumuz

Kuzey Kıbrıs’ta e-ticaret sektörünü geliştirmek ve lider olmak.

Misyonumuz

Kıbrıs’ta e-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak alışverişi daha keyifli ve hızlı hale getirmek.

Stratejimiz

Stratejik işbirliği ile güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere güven ve kolaylık; Mağazalara ise destek ve özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

ALIŞVERİŞİNİZDE KIBRISSEPETIM.COM'U TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ..


TROYA TRADING LTD

Çağrı Merkezi : 0392 227 2032 - 0548 876 2626
Fax : 0392 227 1928
info@kibrissepetim.com
Atatürk Cad 43/1 Yenişehir Lefkoşa KKTC